kateriniix400Przedstawiamy ofertę letniego wypoczynku w Grecji, w pięknie położonej na Rivierze Olimpijskiej miejscowości Paralia Katerinis. Śródziemnomorski klimat pozwala wypoczywać na złocistych, piaszczystych plażach Morza Egejskiego, a także wędrować ścieżkami potężnego masywu górskiego z widokiem na morze.

Przy głównej ulicy usytuowane są restauracje, bary i sklepy z pamiątkami. Niespodzianką dla dzieci jest mały park rozrywki. Ciekawą atrakcją kulinarną jest degustacja wina połączona ze zwiedzaniem winnicy Nausa. W nadmorskiej Paralii czekają na turystów nie tylko piękne plaże, ale również sporty wodne i masa rozrywek. Z miasteczka widoczna jest najwyższa góra Grecji - Olimp. Paralia nocą tętni życiem - dyskoteki (do których panie mają często wstęp wolny), puby, beach bary, kluby karaoke czynne są do samego rana. Nowoczesne centra handlowe, sklepy oferujące odzież skórzaną i futra, a obok nich klimatyczne sklepiki z pamiątkami czekają na turystów.

Wczasy planowane są w okresie 31 sierpnia - 11 września 2017 roku.

Platamonasax400

Nasza oferta obejmuje dojazd oraz dziesięciodniowy pobyt w jednym z hoteli usytuowanych 100 - 200 metrów od piaszczystej plaży, śniadania w formie bufetu szwedzkiego w hotelu oraz kolacje serwowane i bufet sałatkowy w pobliskiej restauracji, opiekę rezydenta.

Dojazd i powrót komfortowym autokarem z Jeleniej Góry - siedziba KSON.

Oferujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny (liczba miejsc ograniczona).

Szczegółowe informacje uzyskać można w siedzibie Fundacji Instytut Rewalidacji w Jeleniej Górze ul. Osiedle Robotnicze 47a w godzinach 10:00 - 16:00 lub telefonicznie 757524254, 794964456.