Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wystąpią także lekkoatleci z niepełnosprawnością. Sportowcy rywalizować będą w szeregu ciekawych konkurencji lekkoatletycznych: rzucie młotem, rzucie dyskiem, pchnięciu kulą, skoku wzwyż, skoku o tyczce oraz biegach na 100 m i na 110 m przez płotki.

Organizatorzy przygotowują moc atrakcji nie tylko na stadionie, ale również w jego otoczeniu – na przybyłych czekać będzie wiele niespodzianek.

Patronat honorowy na wydarzeniem objął Prezydent Andrzej Duda.

Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych włącza się w to ważne dla środowiska wydarzenie organizując wyjazd do Warszawy. Wiąże to się niestety z kosztami opłaty za transport autokarowy około 100 zł za osobę, ale można również wybrać się na to wydarzenie zupełnie prywatnie.

Zapraszamy wszystkich chętnych nie tylko osoby niepełnosprawne do kontaktu z nami: mówi wolontariuszka Agnieszka Nowak z KSON-u od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00 pod numerem telefonu 75 75 242 54, mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpłatną infolinię 800 700 025

W zależności od ilości zgłoszeń podejmiemy decyzję o organizacji wyjazdu. W każdym jednak przypadku w bezpłatne bilety wstępu na imprezę będzie się można zaopatrzyć w KSON-ie w terminie po 05 sierpnia.

Szczegóły dotyczące imprezy na naszej stronie www.kson.pl