Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Witam Pani Psycholog, mam taki problem - jestem niepełnosprawny, mam od pewnego czasu duży problem z pracą, ponieważ muszę się przekwalifikować, bo nie mogę pracować w zawodzie (elektryk), a teraz pracuję w magazynie dużego supermarketu i już nie daję rady. Szukam innej pracy, ale nie wiem, co robić, boję się, że jak z tej zrezygnuję, a nic innego nie znajdę, to będzie bardzo ciężko finansowo, choć żona pracuje, a nasza córka utrzymuje się sama. Proszę o poradę - bo ja już nie wiem, czy męczyć się w tej pracy, która mam, czy szukać i ryzykować.

 


 

Szanowny Panie Tomaszu, rozumiem, że podjęcie decyzji w sytuacji, w której się Pan znajduje nie jest łatwe. Z jednaj strony może Pan odczuwać przeciążenie związane z aktualnie wykonywanym zawodem z drugiej lęk, niepewność dotyczącą przyszłości.

Jeśli ma Pan poczucie, że nie jest Pan w stanie pracować zawodowo być może pomocna będzie konsultacja z prawnikiem dotycząca możliwości przyznania Panu renty. Jeśli problemem jest trudność w znalezieniu pracy może Pan skontaktować się z naszymi doradcami, którzy pomogą Panu wyszukać oferty pracy.

Z doradcami jak i z prawnikiem może Pan skontaktować się drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; telefonicznie 126440508 bądź osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15.

Psycholog,
Stowarzyszenie Dobrej Nadziei.