Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Program projektu zakłada przygotowanie indywidualnego planu rozwoju każdego z uczestników, doskonalenie pracowniczych kompetencji kluczowych(kurs  komputerowy), a także poradnictwo zawodowe w obiektach branży usług gościnnych.

Partnerem Sejmiku w zakresie przygotowania zawodowego w branży hotelarskiej i gastronomicznej jest Polska Akademia Gościnności z siedzibą w Krakowie.

Projekt zakończy się egzaminem i certyfikatem przez uczestników, oraz utrzymanie zatrudnienia 6 stażystów w okresie przynajmniej 6 miesięcy. Wartością dodaną jest przełamanie powszechnej praktyki nie powierzania niepełnosprawnym odpowiedzialnych funkcji i stanowisk na początek w branży hotelarsko-gastronomicznej. Być może za przykładem kilku renomowanych hoteli pójdą m.in.. właściciele biur podróży, na których bardzo liczymy. 

Wszystkich zainteresowanych tą propozycją zapraszamy do Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych z siedzibą przy ulicy Osiedle Robotnicze 47a od poniedziałku do piątku od 10-16, mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem bezpłatnej infolinii 800-700-025