Uprzejmie informujemy, że w dniu 10 lutego 2015r. rozpoczynamy rekrutację osób zamieszkałych na terenie województwa dolnośląskiego chętnych do udziału w projekcie „Sprawni-niepełnosprawni: aktywizacja zawodowa niepełnosprawnych w branży usług gościnnych.”

Osoby chętne proszone są o zapoznanie z warunkami rekrutacji i udziału w projekcie – szczegóły w „Regulaminie uczestnictwa w projekcie” – załącznik.

Termin składania dokumentów rekrutacyjnych upływa w dniu 27 lutego 2015r. Dokumenty należy złożyć osobiście bądź przesłać pocztą tradycyjną na adres: Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych, os. Robotnicze 47a 58-500 Jelenia Góra lub mailem (skan podpisanych dokumentów-oryginałów) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przypadku zgłoszeń przesyłanych pocztą tradycyjną decyduje data wpływu do sekretariatu KSON.

Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu: 757524254