Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

logotwk1POLSKIE TOWARZYSTWO WALKI Z KALECTWEM
ODDZIAŁ W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM
ul. Kosynierów Gdyńskich 81, 66-400 Gorzów Wielkopolski
nr tel. do punktu 95 732-08-18, 
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Harmonogram dyżurów:

W związku z trwającą pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 porady w projekcie CIWON udzielane są przede wszystkim telefonicznie i mailowo.

Wszyscy doradcy (psycholog, prawnik, konsultant), w uzasadnionych przypadkach, udzielają także porad osobiście – z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Z porad osobistych, do czasu odwołania w Polsce stanu epidemii, można korzystać po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu się na konkretny termin.

Dyżur telefoniczny (konsultacje, porady, zapisy do pozostałych doradców) pełni doradca-konsultant w dni robocze, w godz. 12:00-18:00, pod nr tel. 792 475 692.

W celu umówienia się na poradę osobistą lub telefoniczną do psychologa i prawnika albo na poradę osobistą do konsultanta prosimy dzwonić na ww. numer w godzinach dyżuru doradcy-konsultanta.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z porad naszych doradców.

Punkt Informacji w Gorzowie Wielkopolskim
Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem
Oddział w Gorzowie Wielkopolskim
ul. Kosynierów Gdyńskich 81
66-400 Gorzów Wielkopolski

adresy e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.numery telefonów:
95 732 08 18
792 475 692