turniejPrzemyśl 30.09 – 02.10.2016 r.

O R G A N I Z A T O R
Przemyski Klub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących „Podkarpacie” Turniej dofinansowany ze środków PFRON w ramach zadania „Sport szansą na rozwój 4”

CEL TURNIEJU
Wyłonienie zdobywcy Pucharu Podkarpacia na rok 2016 w kategorii kobiet i mężczyzn w showdown, popularyzacja showdown jako doskonałej formy rehabilitacji społecznej osób niewidomych i słabowidzących, możliwości sprawdzenia swoich umiejętności sportowych na tle innych zawodników.

MIEJSCE I TERMIN
Turniej odbędzie się w dniach od 30.09 do dnia 02.10.2016 r. w Przemyślu.
Zakwaterowanie uczestników Hotel Albatros ul. Ofiar Katynia 26 - www.albatros.przemysl.pl
Przyjazd uczestników 30.09.2016 r. w godzinach popołudniowych.
Zawody zaczynają się kolacją o godz. 18:00. Odprawa techniczna w dniu 30.09.2016 r. o godzinie 18.30 w Przemyślu Hotel Albatros. Pierwsze mecze o godz. 19:30.

UCZESTNICY
Uczestnikami turnieju są osoby dorosłe (powyżej 18 lat) posiadające stopień niepełnosprawności znaczny lub umiarkowany z powodu dysfunkcji wzroku, zgłoszone przez swoje kluby.

ZASADY ROZGRYWEK
Turniej rozegrany zostanie osobno w kategorii kobiet i mężczyzn. Puchar Podkarpacia zdobędą zawodniczka i zawodnik - zwycięzcy finałów osobno dla kobiet i mężczyzn. Turniej zostanie rozegrany zgodnie z regulaminem rozgrywania turniejów showdown.
Zgłoszenia uczestników turnieju przyjmuje Piotr Sęk e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w nieprzekraczalnym terminie do 16.09.2016 r.
Lista osób zakwalifikowanych opublikowana będzie na stronie Przemyskiego Klubu „Podkarpacie” www.podkarpacie-przemysl.org.pl – w dniu 19.09.2016 r.
Dodatkowych informacji udziela kierownik projektu: Piotr Sęk tel. 605 577 791 lub Stanisław Sęk tel. 605 442 715
WSZYSCY ZAKWALIFIKOWANI UCZESTNICY NA TURNIEJ PRZYWOŻĄ KSERO ORZECZENIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI Z TYTUŁU NARZĄDU WZROKU ZASADY FINANSOWANIA. logo PFRON
Koszty uczestnictwa w Turnieju ponosi organizator oraz zgłaszające Kluby. Zawodnicy nieodpłatni ponoszą tylko koszt wpisowego w kwocie 20,00 zł od osoby. Organizator dla Klubów Przewiduje trzy nieodpłatne miejsca. Jednocześnie zastrzegamy, że organizator może zwiększyć pulę miejsc nieodpłatnych dla poszczególnych Klubów po zamknięciu listy zgłoszeń.
Zawodnicy biorący udział w turnieju startują w kompletnych strojach i obuwiu sportowym
Dla najlepszych zawodników przewidziane są puchary, dyplomy i upominki rzeczowe.
Za ewentualne zmiany i poprawki do niniejszego regulaminu odpowiedzialny jest kierownik projektu.
Kierownik projektu
Piotr Sęk