cykl spotkań organizowanych...

przez Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych

Poszukujemy osób do udziału w warsztatach organizowanych online.
Warsztaty dotyczyć będą głównych problemów związanych z pandemią, która dotknęła cały świat. W tej ciężkiej sytuacji chcielibyśmy zadbać o Państwa bezpieczeństwo.W ramach warsztatów przewidziano dla każdego uczestnika posiłki, dostarczane do mieszkań, w bezpieczny, bezkontaktowy sposób. Wszystko to po to aby zatrzymać Państwa w domu i przerwać łańcuch zakażeń.
Podczas spotkań uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z policjantem, strażakiem, fizjoterapeuta, lekarzem, przedstawicielami sanepidu, ratownikiem medycznym, z rodzinami chorych na covid-19 oraz tymi, którzy wyzdrowieli, a także  skorzystać z kursu obsługi bankowości internetowej i robienia bezpiecznych zakupów w internecie. Warunkiem udziału jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności i trudna  sytuacja materialna czy osobista. Zapraszamy  seniorów, osoby samotne i potrzebujące wsparcia psychicznego czy po prostu towarzystwa. Osoba biorąca udział w warsztatach musi posiadać komputer/laptopa, telefon z dostępem do internetu.

Zajęcia odbywać się będą w terminie 14.12-29.12.2020 (z przerwą świąteczną) w godz. 12.00-14.00

Więcej informacji i zapisy pod nr telefonu 511751185 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..