diabetycyZ pewnością masz świadomość powikłań, które niesie za sobą cukrzyca.
Długoletnie trwanie choroby może prowadzić do uszkodzenia tkanek i narządów i w efekcie ich nieprawidłowe funkcjonowanie.

Wśród przewlekłych powikłań cukrzycy z pewnością trzeba wymienić tak poważne uszkodzenia jak:
- uszkodzenie narządu wzroku, które może prowadzić nawet do ślepoty (retinopatia cukrzycowa),
- uszkodzenie nerek (nefropatia cukrzycowa), które przy dużym zaawansowaniu prowadzi do konieczności dializy lub przeszczepu nerki,
- różne uszkodzenia układu nerwowego, wywołujące np. zaburzenia czucia, zaburzenia pracy serca, zaburzenia ciśnienia tętniczego, biegunki, problemy z oddawaniem moczu, impotencję (neuropatia cukrzycowa),
- zaburzenia ukrwienia stóp, które mogą prowadzić nawet do konieczności amputacji - zespół stopy cukrzycowej,
- choroba niedokrwienna ośrodkowego układu nerwowego (prowadzi do uszkodzeń mózgu),
- choroba wieńcowa (u chorych na cukrzycę występuje dużo większe ryzyko zawału).

Zadbaj o swoje zdrowie i dowiedz się w jaki sposób możesz uniknąć powikłań cukrzycy lub je zminimalizować. Już jutro, w środę (28 lutego) o godz. 15-stej zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z uznaną terapeutką, Beatą Miłkowską, podczas którego będą mogli Państwo dowiedzieć się w jaki sposób minimalizować (a nawet eliminować) skutki uboczne cukrzycy.

Beata Miłkowska terapeutka z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w wyprowadzaniu z przewlekłych chorób. Jest pierwszą w Polsce osobą uprawnioną przez pana Petera Winklera (austriackiego terapeutę, który jest jednym z pięciu na świecie, a trzech w Europie, terapeutów andullacyjnych) do prowadzenia szkoleń dla terapeutów i lekarzy w zakresie technik doprowadzania organizmu i psychiki do stanu zdrowia, w tym do posługiwania się urządzeniem Clue Medical.

Prowadzi szereg wykładów na temat zdrowego trybu życia, przyczyn chorób cywilizacyjnych, wpływu pożywienia na organizm, jak sobie radzić z problemami, które niesie ze sobą rozwój cywilizacji i zatoksycznienie wszystkiego co nas otacza. W swoich terapiach kieruje się zasadami szkoły BnR, zajmującej się człowiekiem holistycznie w oparciu o bardzo szeroką wiedzę z zakresu medycyny naturalnej w tym chińskiej, komórkowej i informacyjnej. W pracy posługuje się medycznym sprzętem diagnostycznym w tym Imedis – aparat Voll’a oraz Clue Medical – urządzeniem stworzonym do badania astronautów w locie na Marsa.