Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych jako wydawca od roku 2005 Biuletynu Informacyjnego "Tu i Teraz" na terenie województwa dolnośląskiego, śląskiego i pomorskiego, ogłasza konkurs na Redaktora Naczelnego biuletynu.

 

Do zadań Redaktora Naczelnego należałoby:

 

  • nadzór i zarządzanie nad zespołem redakcyjnym (dziennikarzami i wolontariuszami), współpraca z koordynatorem projektu oraz z osobami współtworzącymi biuletyn;
  • budowanie sieci kontaktów z organizacjami partnerskimi współpracującymi z Sejmikiem;
  • redakcja wszystkich napływających tekstów pod względem merytorycznym adekwatnym do ram programowych biuletynu;
  • poszukiwanie tematów przewodnich każdego nowego wydania biuletynu;
  • stałe zdobywanie informacji z zakresu niepełnosprawności ze szczególnym uwzględnieniem terenu powiatu jeleniogórskiego.

 

Od kandydata na funkcję Redaktora Naczelnego wymagane jest wykształcenie wyższe (dziennikarskie lub pokrewne), min. 5 letnie doświadczenie jako redaktor naczelny dowolnej gazety (najlepiej zbliżonej tematyką do niniejszego biuletynu), znajomość tematyki niepełnosprawności, empatia, komunikatywność, znajomość specyfiki pracy w organizacji pozarządowej i otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań dziennikarskich.

 

CV wraz z klauzurą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)" prosimy przesyłać do dnia 6 lutego 2014 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można w siedzibie Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych.