kalendarz novemberx40009 listopada Stowarzyszenie Diabetyków organizuje Dzień Działkowicza - spotkanie integracyjne w ogrodzie KSON

18 listopada - Światowy Dzień Walki z Cukrzycą. Stowarzyszenie Diabetyków organizuje uroczyste spotkanie w Piechowicach - Górzyńcu.

23 listopada KAAS organizuje cykliczne spotkanie członków z Andrzejem Marchowskim i Joanną Skoczeń z Urzędu Miasta na temat „Seniorzy w Jeleniej Górze”

28 listopada Stowarzyszenie Inwalidów Wzroku organizuje cykliczne spotkanie członków z psychologiem Ewą Knychas na temat „Jesienne depresje”.

30 listopada KAAS organizuje BAL ANDRZEJKOWY w hotelu BELLA w Cieplicach Śląskich Zdrój.

STOWARZYSZENIA organizują cykliczne spotkania integracyjno - programowe oraz pełnią dyżury konsultacyjne w określonych terminach.

W KSON-ie odbywają się bezpłatne kursy komputerowe dla osób w wieku 50+.
KSON realizuje projekt „Praca? Jestem na Tak!” aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami oraz projekt "Bezpieczna Szkoła- Bezpieczna Przyszłość”
KSON zapewnia bezpłatne porady prawne, psychologiczne, dietetyczne oraz z zakresu poradnictwa socjalnego i rodzinnego dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin po uzgodnieniu terminu w biurze KSON.

KAAS organizuje zajęcia dla seniorów na basenie ”TERMY CIEPLICKIE”- pływanie i gimnastyka w poniedziałki i piątki.

INFORMUJEMY- OD 13 LISTOPADA 2017 TERMY CIEPLICKIE ZAMKNIĘTE PRZEZ DWA TYGODNIE / prace konserwatorskie/