wspomnienie lata 2018Oferta będzie bardzo bogata.

Węgry - Rozpoczniemy w lutym od Walentynek, gdzie chcemy zaprosić naszych członków do odwiedzenia gorących źródeł Hajduszoboszlo na Węgrzech połączonych ze zwiedzaniem Budapesztu i Debreczyna oraz romantycznym wieczorem przy tradycyjnej muzyce i daniach kuchni węgierskiej.

Francja - Na przełomie maja i czerwca planujemy wyjazd na Lazurowe Wybrzeże tj. Les Prairies de la Mer***** w Port Grimaud k/Saint Tropez, z połączony z wycieczką do Saint Tropez i starego Grimaud oraz szeregiem wycieczek fakultatywnych np.: do Monaco, Monte Carlo, Cannes i perfumerii w Eze do Wielkiego Kanionu du Verdon czy do Avignon, Pont du Gard i Arles.

Oczywiście nie może zabraknąć wyjazdu do Grecji.

Tym razem planujemy 3 różne cenowo i programowo oferty. 2750207

- W czerwcu zaprosimy na Riwierę Olimpijską do Leptokaria. Dojazd i powrót z noclegiem w Serbii w Nowym Sadzie (hotel***). W Grecji, w pięknie usytuowanym nad samym morzem ***Hotelu spędzimy urokliwe 10 nocy i dni (Hotel dysponuje dodatkowo zapleczem basenowo - rekreacyjnym). W ofercie mamy posiłki w formie bufetu tj. śniadanie i obiadokolacja składające się z różnorodnych potraw kuchni greckiej i europejskiej do wyboru, 3 wycieczki i zdrowotne kąpiele błotne, bogatą dodatkową ofertę fakultatywną, a wszystko to za jedyne 1460 zł.

- Kolejna propozycja to wrześniowy pobyt na Peloponezie i zwiedzanie szeregu stanowisk archeologicznych, wycieczka koleją zębatą do klasztorów w Kalavricie, zwiedzaniu Olimpii oraz szeregu innych atrakcji. Przejazd do Grecji autokarem odbędzie się w obie strony statkiem – wielopiętrowym promem, z noclegiem w kajutach na morzu. Wypływamy z Włoch do Patry (port w Grecji na Peloponezie) i powrót z Patry do Włoch. Takie rozwiązanie pozwoli na uniknięcie lęku wielu osób przed podróżą autokarem, a równocześnie zapewni niezależność grupy w Grecji, gdzie będziemy mieli do dyspozycji przez cały pobyt autokar. Na Peloponezie mieszkać będziemy w Hotelu ***/**** nad brzegiem morza, z basenem, sauną i wieloma innymi atrakcjami oraz udogodnieniami.

- Planujemy również wyjazd samolotem do Salonik i pobyt na Riwierze Olimpijskiej w Paralia Katerini. Ten uroczy zakątek Grecji pozwoli wielu osobom na odpoczynek z gwarancją pogody. W ofercie opieka rezydenta, hotel **/*** gwiazdkowy, wyżywienie i szereg atrakcyjnych wycieczek fakultatywnych m.in. zwiedzanie wiszących klasztorów – Meteora, rejs statkiem pirackim połączony ze zwiedzaniem wyspy oraz plażowaniem, wycieczka na Olimp i wiele innych.

Oczywiście wszystkie propozycje cenowo są dostosowane do każdego kieszeni, z możliwością wpłat ratalnych w dogodny sposób dla Uczestnika.

 

Tak jak co roku w ofercie znajda się również wczasy nad polskim morzem i jeziorami, z możliwością skorzystania z zabiegów rehabilitacyjnych, również w preferencyjnych cenach.

O wszystkich planach wyjazdowych, wycieczkach, turnusach, szkoleniach będziemy Państwa systematycznie informować na łamach Biuletynu „Niepełnosprawni Tu i Teraz”, poprzez RadioKSON, stronę www.kson.pl, na forach społecznościowych KSON (FB) jak również w siedzibie KSON w Jelenie Górze ul. Os. Robotnicze 47a osobiście bądź telefonicznie pod numerem 75 75 242 54, za pomocą bezpłatnej infolinii 800 700 025.*

Zapraszamy.

*o uczestnictwie w poszczególnych wyjazdach decyduje kolejność zapisów.