beataMiło nam poinformować i zaprosić Państwa na wykład Beaty Miłkowskiej – z ośrodka VMedica we Wrocławiu, które odbędzie się w najbliższą środę, 25 października o godz. 15:00 w Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych.

 

Naukowcy i lekarze jednogłośnie stwierdzili, iż 90% wszystkich chorób ma bezpośrednią lub pośrednią przyczynę w nieprawidłowym (czyt. zanieczyszczonym) przewodzie pokarmowym. Zaczyna się mówić wprost, iż jelita to korzeń, przy pomocy którego odżywia się człowiek – jak drzewo, że są drugim mózgiem (mózgiem trzewnym) mającym wpływ na centralny układ nerwowy. Cyt: „To właśnie w jelitach powstaje 95% serotoniny zwanej hormonem szczęścia (…) tu znajduje się także ok. 70% komórek odpornościowych”. Jeśli więc jelita są w dobrej formie to i my czujemy się dobrze.

Beata Miłkowska zajmuje się prowadzeniem Centrum Medycyny Komplementarnej i Przyczynowej VMedica we Wrocławiu, gdzie z wraz z zespołem terapeutów kieruje się zasadami szkoły BnR, zajmującej się człowiekiem holistycznie w oparciu o bardzo szeroką wiedzę z zakresu medycyny naturalnej w tym chińskiej, komórkowej i informacyjnej.

W pracy posługuje się medycznym sprzętem diagnostycznym w tym Imedis – aparat Voll’a oraz Clue Medical – urządzeniem stworzonym do badania astronautów w locie na Marsa.

Jest pierwszą w Polsce osobą uprawnioną przez pana Petera Winklera do prowadzenia szkoleń dla terapeutów i lekarzy w zakresie technik doprowadzania organizmu i psychiki do stanu zdrowia, w tym do posługiwania się urządzeniem Clue Medical. Prowadzi szereg wykładów na temat zdrowego trybu życia, przyczyn chorób cywilizacyjnych, wpływu pożywienia na organizm, jak sobie radzić z problemami, które niesie ze sobą rozwój cywilizacji i zatoksycznienie wszystkiego co nas otacza.

 

Peter Winkler, wybitny austriacki terapeuta, jest jednym z pięciu na świecie, a trzech w Europie, terapeutów andullacyjnych. W ostatnich latach wyznacza drogę dla wielu znanych światowych terapeutów i lekarzy. Twórca szkoły BnR ma na swoim koncie ok. 20.000 osób, którym pomógł wyzdrowieć z chorób cywilizacyjnych. Odznaczonego Krzyżem Jerozolimskim za niesamowite zasługi dla ludzkości.  

Beta Milkowska2510