rodiniWe wrześniu (19-09 do 01-10) jedziemy z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych do Grecji na Peloponez.

To historyczne miejsce stanowiące najdalej na południe wysuniętą część Półwyspu Bałkańskiego i kontynentalnej Grecji. Znajduje się między Morzem Jońskim, a Egejskim połączony z lądem Przesmykiem Korynckim. Jedziemy luksusowym autokarem z miłą i sprawną obsługą do Ankony we Włoszech, gdzie autokar wjeżdża na prom.widok z basenu na hotel

Wycieczkowicze rejs do portu w Grecji - Patra spędzą na promie, mając do dyspozycji kilka pokładów ze sklepami, barami, dyskotekami, kinem, kasynem, restauracjami, basenem itp. oraz w zabezpieczonych czteroosobowych kajutach.

Na Peloponezie zakwaterowanie nastąpi w czterogwiazdkowym hotelu Rodini Beach Hotel w Psathopyrgos nad morzem z piękną plażą, basenem, barami itp. W pokojach dwuosobowych z łazienkami bez barier i dwoma posiłkami dziennie.

W cenie wyjazdu zaplanowane są wycieczki do Olimpii – miejsca starożytnych igrzysk olimpijskich wpisanego na światową listę UNESCO i Kalavrity z przejazdem zębatą kolejką. Cena wrześniowej wyprawy na Peloponez to 2340 zł od osoby a zawiera: przejazd autokarem, rejs promem, noclegi, wyżywienie HP (śniadania i obiadokolacje), w/w wycieczki, opiekę pilota rezydenta i obowiązkowe ubezpieczenie.

Jest jeszcze kilka miejsc wolnych i wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z KSON pod numerem 75 75 24 254 lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapisy przyjmujemy do 20 sierpnia br.

Wycieczka NIE tylko dla osób niepełnosprawnych, zapraszamy do udziału Wszystkich Zainteresowanych dobrą turystyką i wypoczynkiem!!!