Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych od sierpnia br. realizuje projekt pn. „Edukacyjny program dla opiekunów i rodzin osób z niepełnosprawnościami typu otępiennego, w szczególności z chorobą Alzheimera”.

Zaprasza się na kolejne spotkanie pn. „Choroba Alzheimera – epidemiologia, czynniki ryzyka, przyczyny, objawy, leczenie. Inne choroby neurodegeneracyjne.”
zaplanowane na 14.09.2018, godz. 16:00, w siedzibie KSON.ulotka ch otepienne

Serdecznie zapraszamy opiekunów, rodziny chorych z demencją oraz inne osoby zainteresowane tą problematyką do uczestnictwa w spotkaniu o charakterze otwartym. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapewniamy przerwę kawową.
Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie przybycia pod nr telefonu: 533 734 343,
bądź pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W razie pytań,
zapraszamy także do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.00 pod numerem telefonu 75 75 242 54,
bezpłatna infolinia 800 700 025, mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub
osobiście w siedzibie KSON ul. Osiedle Robotnicze 47 A w Jeleniej Górze.

Projekt współfinansowany jest ze środków PFRON będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.