Logo Karkonoskiego Sejmiku Osób niepełnosprawnych

Atrak­cyj­ne szko­le­nia dla człon­ków orga­ni­za­cji pozarządowych

Kar­ko­no­ski Sej­mik Osób Nie­peł­no­spraw­nych wspól­nie ze Sto­wa­rzy­sze­niem MKS SUPLES z sie­dzi­bą w Krap­ko­wi­cach zapra­sza­ją do udzia­łu w bez­płat­nym cyklu szko­leń pt.:

Eks­per­ci poza­rzą­do­wi w sto­wa­rzy­sze­niach i fun­da­cjachprze­zna­czo­ne­go dla przed­sta­wi­cie­li orga­ni­za­cji poza­rzą­do­wych z tere­nu woje­wództw opol­skie­go  i dol­no­ślą­skie­go. W ramach pro­jek­tu prze­szko­li­my 450 osób.

Głów­nym celem pro­jek­tu jest pod­nie­sie­nie lub naby­cie kom­pe­ten­cji człon­ków orga­ni­za­cji poza­rzą­do­wych do udzia­łu w pro­ce­sie legi­sla­cji i sta­no­wie­nia pra­wa. Każ­dy uczest­nik będzie brał udział w trzech  warsz­ta­tach szko­le­nio­wych (każ­dy 2 dnio­wy, w tym dwa warsz­ta­ty wyjaz­do­we) w okre­sie pomię­dzy 01.02.2020  a  30.03.2021.

Tema­ty warsz­ta­tów reali­zo­wa­ne w ramach projektu:

  1. Pod­sta­wy eko­no­mii i ele­men­ty poli­ty­ki przemysłowej.
  2. Pra­wo pra­cy i pra­wo gospo­dar­cze w praktyce.
  3. Eko­no­mia przed­się­bior­stwa i ana­li­za finan­so­wa – kon­dy­cji firm i przedsiębiorstw.

 Dla uczest­ni­ków pro­jek­tu warsz­ta­ty są bez­płat­ne. W ramach cyklu szko­leń warsz­ta­to­wych zapew­nia­my: cało­dzien­ne wyży­wie­nie, noc­le­gi i trans­port w trak­cie szko­leń wyjaz­do­wych oraz mate­ria­ły szkoleniowe.

Szko­le­nia będą się odby­wa­ły w Hote­lach lub Ośrod­kach Szko­le­nio­wych na tere­nie woje­wództw: opol­skie­go lub dol­no­ślą­skie­go – dokład­ne miej­sca i ter­mi­ny warsz­ta­tów zain­te­re­so­wa­ne oso­by otrzy­ma­ją po dostar­cze­niu ankiet zgło­sze­nio­wych uczestnika.

Jeden moduł szko­le­nio­wy trwa dwa dni. W trak­cie cyklu szko­le­nio­we­go uczest­nik będzie brał udział w jed­nym szko­le­niu sta­cjo­nar­nym oraz dwóch szko­le­niach wyjaz­do­wych. Każ­dy uczest­nik na prze­strze­ni 14 mie­się­cy będzie uczest­ni­czył w trzech modu­łach warsz­ta­to­wych. Reali­za­cja pro­jek­tu będzie trwa­ła 14 mie­się­cy (od lute­go 2020 do mar­ca 2021).

 Zain­te­re­so­wa­nych udzia­łem w szko­le­niach pro­si­my o kon­takt z Kar­ko­no­skim Sej­mi­kiem Osób Nie­peł­no­spraw­nych w Jele­niej Górze, ul. Osie­dle Robot­ni­cze 47a pod nume­rem tele­fo­nu: 75 752 42 54, adres e‑mail biuro@kson.pl oraz  w Sto­wa­rzy­sze­niu MKS SUPLES pod nume­ra­mi telefonu:

516 220 786, 77 443 46 02.

Dane o pro­jek­cie znaj­du­ją się tak­że na stro­nie inter­ne­to­wej www.suples.ofop.pl

 Wszyst­kie zain­te­re­so­wa­ne oso­by otrzy­ma­ją do wypeł­nie­nia Ankie­tę Zgło­sze­nio­wą Uczest­ni­ka. Licz­ba miejsc ogra­ni­czo­na, decy­du­je kolej­ność zgłoszeń!

Warun­kiem przy­ję­cia zgło­sze­nia uczest­nic­twa w pro­jek­cie będzie pod­pi­sa­nie przez oso­bę zain­te­re­so­wa­ną regu­la­mi­nu szko­le­nia oraz ankie­ty zgłoszeniowej.

Każ­dy uczest­nik szko­leń na zakoń­cze­nie projektu 

otrzy­ma CER­TY­FI­KAT ukoń­cze­nia cyklu szkoleń

Rekru­ta­cję do tego pro­jek­tu z tere­nu Dol­ne­go Ślą­ska pro­wa­dzi tak­że Kar­ko­no­ski Sej­mik Osób Nie­peł­no­spraw­nych , ul. Osie­dle Robot­ni­cze 47a pod nume­rem tele­fo­nu: 75 752 42 54, adres e‑mail biuro@kson.pl od ponie­dział­ku do piąt­ku w godzi­nach od 10:00 do 16:00

z powa­ża­niem

Prze­my­sław Gudaniec

Kie­row­nik Projektu