KSON zaprasza na rowerowe wyprawy

Zrzut ekranu 2018 08 27 o 16.53.01Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych we współpracy z PCK we Wrocławiu otrzymał na początek 5 rowerów trójkołowych do bezpłatnego wypożyczania.

Rowery te wyposażone są w przerzutki, koszyk i inne niezbędne akcesoria dzięki, którym spełniają one nie tylko turystyczną rolę użytkową. Rower trójkołowy ma te zalety, że mogą z niego korzystać osoby niepełnosprawne, zapewnia bowiem poczucie stabilności choć trzeba poznać zasady poruszania się na nim.

Rowery można wypożyczyć w siedzibie Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych nieodpłatnie na podstawie specjalnej umowy o nieodpłatnym użyczeniu.

Firma użyczająca rowery zapewnia serwis obsługowy co nie zwalnia użytkownika z dbałości o stan pojazdu.Zrzut ekranu 2018 08 27 o 16.54.43

Dysponentem rowerów jest Klub Seniora i Wolontariusza: mówi Mirosława Jośko i miło nam będzie oprócz wycieczek na jednośladach, czyli najbardziej popularnych rowerach zaprosić na wycieczki rowerowe również „trójkołowców”. Staramy się aby w następnym sezonie KSON-owska wypożyczalnia rowerów wzbogaciła się o tandemy co jest specjalną oferta dla osób niewidomych, słabowidzących i ich rodzin. Wszystkich chętnych zapraszamy do KSON-u od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 14:00, koniecznie z dowodem osobistym.Zrzut ekranu 2018 08 27 o 16.52.37

Sprawę prowadzi pani Mirosława Jośko z Klubu Seniora i Wolontariusza. Informacje można uzyskać również telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00 pod numerem telefonu 75 752 42 54 oraz mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukasz czegoś?

Pobierz Najnowszą Gazetę w PDF!

Kliknij aby pobrać gazety Tu i Teraz w wersji PDF

 

radiokson

Pozostałe Projekty

Porady i Spotkania

Porady Prawne:

Masz pytanie lub problem, który wymaga porady. Zapraszamy do siedziby KSON. Darmowych porad udzielają;

  • Radca Prawny Bernadetta Baszak
  • Radca Prawny Mateusz Nowak
  • z dziedziny odszkodowań komunikacyjnych - biegły sądowy Jerzy Wojtas

Porady Psychologiczne:

  • Psycholog - Pani Ewa Knychas

 

Asystent Rodziny:

Poradnictwo z zakresu:

  • Problematyki Rodzinnej (problemy materialne, opiekuńczo-wychowawcze),
  • Pomocy Społecznej (świadczenia pieniężne i niepieniężne),

W każdy poniedziałek i czwartek w godzinach: 9.00 - 14.00 - Alicja Mroczkowska.

W sprawie konsultacji prosimy o kontakt z biurem KSON. Telefon 75 75 24 254, Telefon/fax - 75 75 23 183. Email: info@kson.pl

Porady Mediatora:

Kontakt: mediator.jeleniagora@gmail.com lub tel. 75 75 24 254, Telefon/fax - 75 75 23 183. Email: info@kson.pl

Uwaga: Osoby poszukujące pracy!

Uprzejmie informujemy Państwa, że istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych porad psychologa - doradcy zawodowego. W trakcie kilku indywidualnych spotkań zbadamy Pańsywa predyspozycje zawodowe i określimy ścieżkę rozwoju zawodowego, dodatkowo udzielimy informacji o aktualnej sytuacji na rynku pracy (oferty pracy, kursy, szkolenia itp.).

Kontakt: