VII Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych "fART"

fart 2018Serdecznie zapraszamy do udziału w VII FESTIWALU TWÓRCZOŚCI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. Tematem, który podejmujemy w tym roku są słowa św. Jana Pawła II „To jest moja matka, ta ziemia! To jest moja matka, ta Ojczyzna!".

Niech te słowa naszego wielkiego rodaka i 100 rocznica odzyskania przez Polskę nieodległości będą zachętą i inspiracją w pracy artystycznej do pokazania postaw i zachowań patriotycznych. Czekamy na prace w 7 kategoriach (muzyka, taniec, teatr, rękodzieło, plastyka, fotografia i twórczość literacka).

Prace można składać do 9 LISTOPADA BR. Koncert Galowy i wręczenie nagród odbędzie się 29 listopada br. w Sanktuarium MB Królowej Męczenników w Bydgoszczy.

Mamy nadzieję, że Festiwal i wspólna praca artystyczna będzie dla Was i dla nas prawdziwą radością. Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się w załączniku. W razie pytań i wątpliwości służymy pomocą.

Osoba do kontaktu w temacie Festiwalu:
Kamila Muszyńska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
nr tel. 52 32 34 826, 52 32 34 824.  

Szukasz czegoś?

Pobierz Najnowszą Gazetę w PDF!

Kliknij aby pobrać gazety Tu i Teraz w wersji PDF

 

radiokson

Pozostałe Projekty

Porady i Spotkania

Porady Prawne:

Masz pytanie lub problem, który wymaga porady. Zapraszamy do siedziby KSON. Darmowych porad udzielają;

  • Radca Prawny Bernadetta Baszak
  • Radca Prawny Mateusz Nowak
  • z dziedziny odszkodowań komunikacyjnych - biegły sądowy Jerzy Wojtas

Porady Psychologiczne:

  • Psycholog - Pani Ewa Knychas

 

Asystent Rodziny:

Poradnictwo z zakresu:

  • Problematyki Rodzinnej (problemy materialne, opiekuńczo-wychowawcze),
  • Pomocy Społecznej (świadczenia pieniężne i niepieniężne),

W każdy poniedziałek i czwartek w godzinach: 9.00 - 14.00 - Alicja Mroczkowska.

W sprawie konsultacji prosimy o kontakt z biurem KSON. Telefon 75 75 24 254, Telefon/fax - 75 75 23 183. Email: info@kson.pl

Porady Mediatora:

Kontakt: mediator.jeleniagora@gmail.com lub tel. 75 75 24 254, Telefon/fax - 75 75 23 183. Email: info@kson.pl

Uwaga: Osoby poszukujące pracy!

Uprzejmie informujemy Państwa, że istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych porad psychologa - doradcy zawodowego. W trakcie kilku indywidualnych spotkań zbadamy Pańsywa predyspozycje zawodowe i określimy ścieżkę rozwoju zawodowego, dodatkowo udzielimy informacji o aktualnej sytuacji na rynku pracy (oferty pracy, kursy, szkolenia itp.).

Kontakt: