IX Pielgrzymka i Piknik Osób Niepełnosprawnych - Henryków 2018

Szanowni Państwo!

plakatPragniemy zaprosić Państwa na IX PIELGRZYMKĘ I PIKNIK INTEGRACYJNY OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ w dniu 25 sierpnia 2018 roku w Opactwie Cysterskim w Henrykowie.

Jak w latach ubiegłych zapraszamy w ostatnią sobotę sierpnia, celem naszego spotkania będzie modlitwa oraz wspólne biesiadowanie. Mogą państwo się przyczynić, do dobrej atmosfery swoimi talentami oraz tym, czym każdego dnia zajmujecie się na zajęciach, warsztatach. Zaprezentujcie swoje możliwości! Na Państwa będzie czekać grupa ponad 100 wolontariuszy Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży,

którzy zaopiekują się każdą grupą i każdym pielgrzymem jako "Anioł Stróż".

Przesyłamy w załączniku wszystkie przydatne informację które można wydrukować, udostępnić na swojej stronie, rozesłać innym organizacją, które o Nas i Naszym spotkaniu nie wiedzą. Zgłoszenia można przesłać drogą:

1. POCZTOWĄ : PIELGRZYMKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Wrocławskiej ul. Katedralna 4/10 50-328 Wrocław

2. POCZTĄ ELEKTRONICZNĄ (UWAGA ZMIANA ADRESU): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 3. FORMULARZ INTERNETOWY: Link do Formularza [1] Zgłoszenia przyjmujemy do 20 sierpnia 2018r.

UWAGA! Po przesłaniu zgłoszenia, prosimy oczekiwać wiadomości zwrotnej z informacją potwierdzającą zapisanie na Spotkanie Integracyjne. W imieniu organizatorów z darem modlitwy

-MICHAŁ BRZEZICKI

dyrektor Archidiecezjalna Pielgrzymka i Piknik Osób Niepełnosprawnych ich rodzin i przyjaciół do Henrykowa.
www.ksm.wroclaw.pl

W ramach obowiązku informacyjnego wynikającego z nowej ustawy dotyczącej ochrony Danych Osobowych (RODO - art. 14 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. - Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016):
1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Wrocławskiej. Kontakt z administratorem danych osobowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel. 604-323-462
2. Dane Osobowe przetwarzane są przez czas obowiązywania Państwa zgody. Zgodę na przetwarzanie Danych Osobowych, mogą Państwo wycofać w dowolnym momencie wysyłając zgłoszenie do administratora.
3.Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
Dane osobowe są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione.
Nasza firma dołożyła wszelkich starań w zakresie zabezpieczeń danych, dlatego też mogą być Państwo spokojni o ich prywatność.
Links: https://1drv.ms/xs/s!AqHtZqOQtaWgaOSo0Ox_0F1rbsc?wdFormId=%7B22E28119%2D354C%2D4120%2D9DD1%2D40FB665A4091%7D  

 

Szukasz czegoś?

Pobierz Najnowszą Gazetę w PDF!

Kliknij aby pobrać gazety Tu i Teraz w wersji PDF

 

radiokson

Pozostałe Projekty

Porady i Spotkania

Porady Prawne:

Masz pytanie lub problem, który wymaga porady. Zapraszamy do siedziby KSON. Darmowych porad udzielają;

  • Radca Prawny Bernadetta Baszak
  • Radca Prawny Mateusz Nowak
  • z dziedziny odszkodowań komunikacyjnych - biegły sądowy Jerzy Wojtas

Porady Psychologiczne:

  • Psycholog - Pani Ewa Knychas

 

Asystent Rodziny:

Poradnictwo z zakresu:

  • Problematyki Rodzinnej (problemy materialne, opiekuńczo-wychowawcze),
  • Pomocy Społecznej (świadczenia pieniężne i niepieniężne),

W każdy poniedziałek i czwartek w godzinach: 9.00 - 14.00 - Alicja Mroczkowska.

W sprawie konsultacji prosimy o kontakt z biurem KSON. Telefon 75 75 24 254, Telefon/fax - 75 75 23 183. Email: info@kson.pl

Porady Mediatora:

Kontakt: mediator.jeleniagora@gmail.com lub tel. 75 75 24 254, Telefon/fax - 75 75 23 183. Email: info@kson.pl

Uwaga: Osoby poszukujące pracy!

Uprzejmie informujemy Państwa, że istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych porad psychologa - doradcy zawodowego. W trakcie kilku indywidualnych spotkań zbadamy Pańsywa predyspozycje zawodowe i określimy ścieżkę rozwoju zawodowego, dodatkowo udzielimy informacji o aktualnej sytuacji na rynku pracy (oferty pracy, kursy, szkolenia itp.).

Kontakt: