Masz cukrzycę - To spotkanie jest dla Ciebie!

diabetycyZ pewnością masz świadomość powikłań, które niesie za sobą cukrzyca.
Długoletnie trwanie choroby może prowadzić do uszkodzenia tkanek i narządów i w efekcie ich nieprawidłowe funkcjonowanie.

Wśród przewlekłych powikłań cukrzycy z pewnością trzeba wymienić tak poważne uszkodzenia jak:
- uszkodzenie narządu wzroku, które może prowadzić nawet do ślepoty (retinopatia cukrzycowa),
- uszkodzenie nerek (nefropatia cukrzycowa), które przy dużym zaawansowaniu prowadzi do konieczności dializy lub przeszczepu nerki,
- różne uszkodzenia układu nerwowego, wywołujące np. zaburzenia czucia, zaburzenia pracy serca, zaburzenia ciśnienia tętniczego, biegunki, problemy z oddawaniem moczu, impotencję (neuropatia cukrzycowa),
- zaburzenia ukrwienia stóp, które mogą prowadzić nawet do konieczności amputacji - zespół stopy cukrzycowej,
- choroba niedokrwienna ośrodkowego układu nerwowego (prowadzi do uszkodzeń mózgu),
- choroba wieńcowa (u chorych na cukrzycę występuje dużo większe ryzyko zawału).

Zadbaj o swoje zdrowie i dowiedz się w jaki sposób możesz uniknąć powikłań cukrzycy lub je zminimalizować. Już jutro, w środę (28 lutego) o godz. 15-stej zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z uznaną terapeutką, Beatą Miłkowską, podczas którego będą mogli Państwo dowiedzieć się w jaki sposób minimalizować (a nawet eliminować) skutki uboczne cukrzycy.

Beata Miłkowska terapeutka z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w wyprowadzaniu z przewlekłych chorób. Jest pierwszą w Polsce osobą uprawnioną przez pana Petera Winklera (austriackiego terapeutę, który jest jednym z pięciu na świecie, a trzech w Europie, terapeutów andullacyjnych) do prowadzenia szkoleń dla terapeutów i lekarzy w zakresie technik doprowadzania organizmu i psychiki do stanu zdrowia, w tym do posługiwania się urządzeniem Clue Medical.

Prowadzi szereg wykładów na temat zdrowego trybu życia, przyczyn chorób cywilizacyjnych, wpływu pożywienia na organizm, jak sobie radzić z problemami, które niesie ze sobą rozwój cywilizacji i zatoksycznienie wszystkiego co nas otacza. W swoich terapiach kieruje się zasadami szkoły BnR, zajmującej się człowiekiem holistycznie w oparciu o bardzo szeroką wiedzę z zakresu medycyny naturalnej w tym chińskiej, komórkowej i informacyjnej. W pracy posługuje się medycznym sprzętem diagnostycznym w tym Imedis – aparat Voll’a oraz Clue Medical – urządzeniem stworzonym do badania astronautów w locie na Marsa.

Szukasz czegoś?

Pobierz Najnowszą Gazetę w PDF!

Kliknij aby pobrać gazety Tu i Teraz w wersji PDF

Pozostałe Projekty

Porady i Spotkania

Porady Prawne:

Masz pytanie lub problem, który wymaga porady. Zapraszamy do siedziby KSON. Darmowych porad udzielają;

  • Adwokat Bernadetta Baszak
  • Prawnik Mateusz Nowak
  • z dziedziny odszkodowań komunikacyjnych - biegły sądowy Jerzy Wojtas

Porady Psychologiczne:

  • Psycholog - Pani Ewa Knychas

 

Asystent Rodziny:

Poradnictwo z zakresu:

  • Problematyki Rodzinnej (problemy materialne, opiekuńczo-wychowawcze),
  • Pomocy Społecznej (świadczenia pieniężne i niepieniężne),

W każdy poniedziałek i czwartek w godzinach: 9.00 - 14.00 - Alicja Mroczkowska.

W sprawie konsultacji prosimy o kontakt z biurem KSON. Telefon 75 75 24 254, Telefon/fax - 75 75 23 183. Email: info@kson.pl

Porady Mediatora:

Kontakt: mediator.jeleniagora@gmail.com lub tel. 75 75 24 254, Telefon/fax - 75 75 23 183. Email: info@kson.pl

Uwaga: Osoby poszukujące pracy!

Uprzejmie informujemy Państwa, że istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych porad psychologa - doradcy zawodowego. W trakcie kilku indywidualnych spotkań zbadamy Pańsywa predyspozycje zawodowe i określimy ścieżkę rozwoju zawodowego, dodatkowo udzielimy informacji o aktualnej sytuacji na rynku pracy (oferty pracy, kursy, szkolenia itp.).

Kontakt: