Bezpłatna rehabilitacja dla dzieci

zoz mysłakowice x400Informujemy że w każda pierwsza sobotę miesiąca od 8.00 do 13.00 w SP ZOZ Mysłakowice ul. W. Polskiego 2 a odbywać się będzie bezpłatna rehabilitacja dla dzieci. Uprzejmie prosimy rodziców o wpisywanie swoich dzieci na zajęcia do naszego działu rehabilitacji o każdej pełnej godzinie tj: 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00. Na sali może ćwiczyć do 6 dzieci.

Zapraszamy rodziców i dzieci które potrzebują rehabilitacji na pierwsze zajęcia dnia 7 października 2017 r. na godz 9.00 do SP ZOZ Mysłakowice.

Dzieci, prosimy o zabranie ze sobą sportowego stroju i obuwia. Rodziców prosimy o zabranie ze sobą dokumentacji medycznej dziecka, jeżeli taką posiada dziecko. Pierwsze spotkania będą miały charakter konsultacyjny - obejrzenie medyczne dziecka, zapoznanie się z dokumentacja medyczna, ustalenie godziny kolejnych spotkań, zapoznanie dziecka z salami rehabilitacyjnymi, komunikacją po ośrodku zdrowia i w miarę możliwości przeprowadzenie pierwszych ćwiczeń rehabilitacyjnych. Tego dnia do godz 13.00 nasz rehabilitant będzie do Państwa dyspozycji.

Elżbieta Zakrzewska

foto. STROMEOTV

 

Szukasz czegoś?

Pobierz Najnowszą Gazetę w PDF!

Kliknij aby pobrać gazety Tu i Teraz w wersji PDF

 

radiokson

Pozostałe Projekty

Porady i Spotkania

Porady Prawne:

Masz pytanie lub problem, który wymaga porady. Zapraszamy do siedziby KSON. Darmowych porad udzielają;

  • Radca Prawny Bernadetta Baszak
  • Radca Prawny Mateusz Nowak
  • z dziedziny odszkodowań komunikacyjnych - biegły sądowy Jerzy Wojtas

Porady Psychologiczne:

  • Psycholog - Pani Ewa Knychas

 

Asystent Rodziny:

Poradnictwo z zakresu:

  • Problematyki Rodzinnej (problemy materialne, opiekuńczo-wychowawcze),
  • Pomocy Społecznej (świadczenia pieniężne i niepieniężne),

W każdy poniedziałek i czwartek w godzinach: 9.00 - 14.00 - Alicja Mroczkowska.

W sprawie konsultacji prosimy o kontakt z biurem KSON. Telefon 75 75 24 254, Telefon/fax - 75 75 23 183. Email: info@kson.pl

Porady Mediatora:

Kontakt: mediator.jeleniagora@gmail.com lub tel. 75 75 24 254, Telefon/fax - 75 75 23 183. Email: info@kson.pl

Uwaga: Osoby poszukujące pracy!

Uprzejmie informujemy Państwa, że istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych porad psychologa - doradcy zawodowego. W trakcie kilku indywidualnych spotkań zbadamy Pańsywa predyspozycje zawodowe i określimy ścieżkę rozwoju zawodowego, dodatkowo udzielimy informacji o aktualnej sytuacji na rynku pracy (oferty pracy, kursy, szkolenia itp.).

Kontakt: