VIII memoriał Kamili Skolimowskiej już 15 sierpnia

memoriałx400We wtorek 15 sierpnia warto być o 16.30 na PGE Narodowym w Warszawie – odbędzie się tam LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej, który podobnie jak w latach ubiegłych będzie imprezą integracyjną. Wstęp na trybuny jest bezpłatny.

LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej jest jednym z największych wydarzeń lekkoatletycznych w Polsce. Gwiazdami tegorocznej edycji imprezy są medaliści olimpijscy m.in. rekordzistka świata w rzucie młotem Anita Włodarczyk, Paweł Fajdek, Piotr Małachowski czy młody i utalentowany zawodnik halowy, mistrz Europy Konrad Bukowiecki.

Wystąpią także lekkoatleci z niepełnosprawnością. Sportowcy rywalizować będą w szeregu ciekawych konkurencji lekkoatletycznych: rzucie młotem, rzucie dyskiem, pchnięciu kulą, skoku wzwyż, skoku o tyczce oraz biegach na 100 m i na 110 m przez płotki.

Organizatorzy przygotowują moc atrakcji nie tylko na stadionie, ale również w jego otoczeniu – na przybyłych czekać będzie wiele niespodzianek.

Patronat honorowy na wydarzeniem objął Prezydent Andrzej Duda.

Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych włącza się w to ważne dla środowiska wydarzenie organizując wyjazd do Warszawy. Wiąże to się niestety z kosztami opłaty za transport autokarowy około 100 zł za osobę, ale można również wybrać się na to wydarzenie zupełnie prywatnie.

Zapraszamy wszystkich chętnych nie tylko osoby niepełnosprawne do kontaktu z nami: mówi wolontariuszka Agnieszka Nowak z KSON-u od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00 pod numerem telefonu 75 75 242 54, mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpłatną infolinię 800 700 025

W zależności od ilości zgłoszeń podejmiemy decyzję o organizacji wyjazdu. W każdym jednak przypadku w bezpłatne bilety wstępu na imprezę będzie się można zaopatrzyć w KSON-ie w terminie po 05 sierpnia.

Szczegóły dotyczące imprezy na naszej stronie www.kson.pl  

Szukasz czegoś?

Pobierz Najnowszą Gazetę w PDF!

Kliknij aby pobrać gazety Tu i Teraz w wersji PDF

 

radiokson

Pozostałe Projekty

Porady i Spotkania

Porady Prawne:

Masz pytanie lub problem, który wymaga porady. Zapraszamy do siedziby KSON. Darmowych porad udzielają;

  • Radca Prawny Bernadetta Baszak
  • Radca Prawny Mateusz Nowak
  • z dziedziny odszkodowań komunikacyjnych - biegły sądowy Jerzy Wojtas

Porady Psychologiczne:

  • Psycholog - Pani Ewa Knychas

 

Asystent Rodziny:

Poradnictwo z zakresu:

  • Problematyki Rodzinnej (problemy materialne, opiekuńczo-wychowawcze),
  • Pomocy Społecznej (świadczenia pieniężne i niepieniężne),

W każdy poniedziałek i czwartek w godzinach: 9.00 - 14.00 - Alicja Mroczkowska.

W sprawie konsultacji prosimy o kontakt z biurem KSON. Telefon 75 75 24 254, Telefon/fax - 75 75 23 183. Email: info@kson.pl

Porady Mediatora:

Kontakt: mediator.jeleniagora@gmail.com lub tel. 75 75 24 254, Telefon/fax - 75 75 23 183. Email: info@kson.pl

Uwaga: Osoby poszukujące pracy!

Uprzejmie informujemy Państwa, że istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych porad psychologa - doradcy zawodowego. W trakcie kilku indywidualnych spotkań zbadamy Pańsywa predyspozycje zawodowe i określimy ścieżkę rozwoju zawodowego, dodatkowo udzielimy informacji o aktualnej sytuacji na rynku pracy (oferty pracy, kursy, szkolenia itp.).

Kontakt: