Wakacje w Grecji ! Zapraszamy

kateriniix400Przedstawiamy ofertę letniego wypoczynku w Grecji, w pięknie położonej na Rivierze Olimpijskiej miejscowości Paralia Katerinis. Śródziemnomorski klimat pozwala wypoczywać na złocistych, piaszczystych plażach Morza Egejskiego, a także wędrować ścieżkami potężnego masywu górskiego z widokiem na morze.

Przy głównej ulicy usytuowane są restauracje, bary i sklepy z pamiątkami. Niespodzianką dla dzieci jest mały park rozrywki. Ciekawą atrakcją kulinarną jest degustacja wina połączona ze zwiedzaniem winnicy Nausa. W nadmorskiej Paralii czekają na turystów nie tylko piękne plaże, ale również sporty wodne i masa rozrywek. Z miasteczka widoczna jest najwyższa góra Grecji - Olimp. Paralia nocą tętni życiem - dyskoteki (do których panie mają często wstęp wolny), puby, beach bary, kluby karaoke czynne są do samego rana. Nowoczesne centra handlowe, sklepy oferujące odzież skórzaną i futra, a obok nich klimatyczne sklepiki z pamiątkami czekają na turystów.

Wczasy planowane są w okresie 31 sierpnia - 11 września 2017 roku.

Platamonasax400

Nasza oferta obejmuje dojazd oraz dziesięciodniowy pobyt w jednym z hoteli usytuowanych 100 - 200 metrów od piaszczystej plaży, śniadania w formie bufetu szwedzkiego w hotelu oraz kolacje serwowane i bufet sałatkowy w pobliskiej restauracji, opiekę rezydenta.

Dojazd i powrót komfortowym autokarem z Jeleniej Góry - siedziba KSON.

Oferujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny (liczba miejsc ograniczona).

Szczegółowe informacje uzyskać można w siedzibie Fundacji Instytut Rewalidacji w Jeleniej Górze ul. Osiedle Robotnicze 47a w godzinach 10:00 - 16:00 lub telefonicznie 757524254, 794964456.

Szukasz czegoś?

Pobierz Najnowszą Gazetę w PDF!

Kliknij aby pobrać gazety Tu i Teraz w wersji PDF

 

radiokson

Pozostałe Projekty

Porady i Spotkania

Porady Prawne:

Masz pytanie lub problem, który wymaga porady. Zapraszamy do siedziby KSON. Darmowych porad udzielają;

  • Radca Prawny Bernadetta Baszak
  • Radca Prawny Mateusz Nowak
  • z dziedziny odszkodowań komunikacyjnych - biegły sądowy Jerzy Wojtas

Porady Psychologiczne:

  • Psycholog - Pani Ewa Knychas

 

Asystent Rodziny:

Poradnictwo z zakresu:

  • Problematyki Rodzinnej (problemy materialne, opiekuńczo-wychowawcze),
  • Pomocy Społecznej (świadczenia pieniężne i niepieniężne),

W każdy poniedziałek i czwartek w godzinach: 9.00 - 14.00 - Alicja Mroczkowska.

W sprawie konsultacji prosimy o kontakt z biurem KSON. Telefon 75 75 24 254, Telefon/fax - 75 75 23 183. Email: info@kson.pl

Porady Mediatora:

Kontakt: mediator.jeleniagora@gmail.com lub tel. 75 75 24 254, Telefon/fax - 75 75 23 183. Email: info@kson.pl

Uwaga: Osoby poszukujące pracy!

Uprzejmie informujemy Państwa, że istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych porad psychologa - doradcy zawodowego. W trakcie kilku indywidualnych spotkań zbadamy Pańsywa predyspozycje zawodowe i określimy ścieżkę rozwoju zawodowego, dodatkowo udzielimy informacji o aktualnej sytuacji na rynku pracy (oferty pracy, kursy, szkolenia itp.).

Kontakt: