Piruetta

Piruetta okladkaaZ początkiem nowego roku szkolnego ukazała się „Piruetta” – kolejna książka mojego autorstwa, tym razem przeznaczona dla dzieci, rodziców, dziadków, cioć i wujków oraz pozostałych członków rodzin.

 

Pasjonatom klasyki typu „Dzieci z Bullerbyn” na pewno spodoba się „Piruetta”, wydana przez Wydawnictwo Literackie „Białe Pióro” w Warszawie, do którego ilustracje na okładce i w książce wykonała Hanna Krupa, uczestnicząca w zajęciach Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Armii Polskiej 38 w Gorzowie Wielkopolskim. Patronatem medialnym książkę objęły: Warszawska Kulturalna, Magazyn Muzyczny Presto, Presto Junior oraz Recenzje Agi.

„Piruetta” to opowieść nie tylko o spełnianiu marzeń. Piruetta okladkaaaTo znakomicie skonstruowana historia o przeszłości, wspaniałej babci, roli dziadków w życiu dzieci, ale przede wszystkim o tym, jak wiele trzeba mieć w sobie samozaparcia, by marzenie wreszcie stało się rzeczywistością. Pomoc i dobroduszność obcych swoją drogą, ale do tego potrzeba jeszcze naszej chęci i motywacji.

Nie ma nic przyjemniejszego, niż wieczory przy kołowrotku i opowieści babci o dzieciństwie. Wspomnienia okraszane mądrością, jej przeżyciami, odczuciami, które nadają tym chwilom wyjątkowego klimatu i uczucia, że w chwili, gdy babcia musi wyjechać jest źle. Dlaczego? Bo babcia jest niezastąpiona! – można przeczytać taką rekomendację na blogu Nietypowe recenzje: http://nietypowerecenzje.blox.pl/2016/09/8222Piruetta8221-Wanda-Milewska-Patronat-medialny.html

Piruetta okladkaaaaKsiążka dostępna jest w księgarni wydawnictwa „Białe Pióro” oraz w księgarniach internetowych.

Wanda Milewska autorka książki, dziennikarka Niepełnosprawni Tu i Teraz  

 Wanda Milewska jest autorką książek: „Życie w kancelarii”, „Prześladowałam Lecha Wałęsę i nie żałuję”, „Nadzwyczajne zwyczajności” oraz tomiku wierszy „Coś mi w duszy gra”.

Szukasz czegoś?

Pobierz Najnowszą Gazetę w PDF!

Kliknij aby pobrać gazety Tu i Teraz w wersji PDF

 

radiokson

Pozostałe Projekty

Porady i Spotkania

Porady Prawne:

Masz pytanie lub problem, który wymaga porady. Zapraszamy do siedziby KSON. Darmowych porad udzielają;

  • Radca Prawny Bernadetta Baszak
  • Radca Prawny Mateusz Nowak
  • z dziedziny odszkodowań komunikacyjnych - biegły sądowy Jerzy Wojtas

Porady Psychologiczne:

  • Psycholog - Pani Ewa Knychas

 

Asystent Rodziny:

Poradnictwo z zakresu:

  • Problematyki Rodzinnej (problemy materialne, opiekuńczo-wychowawcze),
  • Pomocy Społecznej (świadczenia pieniężne i niepieniężne),

W każdy poniedziałek i czwartek w godzinach: 9.00 - 14.00 - Alicja Mroczkowska.

W sprawie konsultacji prosimy o kontakt z biurem KSON. Telefon 75 75 24 254, Telefon/fax - 75 75 23 183. Email: info@kson.pl

Porady Mediatora:

Kontakt: mediator.jeleniagora@gmail.com lub tel. 75 75 24 254, Telefon/fax - 75 75 23 183. Email: info@kson.pl

Uwaga: Osoby poszukujące pracy!

Uprzejmie informujemy Państwa, że istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych porad psychologa - doradcy zawodowego. W trakcie kilku indywidualnych spotkań zbadamy Pańsywa predyspozycje zawodowe i określimy ścieżkę rozwoju zawodowego, dodatkowo udzielimy informacji o aktualnej sytuacji na rynku pracy (oferty pracy, kursy, szkolenia itp.).

Kontakt: