Uprzejmie informujemy, że w dniu 14 kwietnia 2015r. rozpoczynamy rekrutację osób zamieszkałych na terenie województwa lubuskiego chętnych do udziału w projekcie:

 

„Sprawni-niepełnosprawni: aktywizacja zawodowa
niepełnosprawnych w branży usług gościnnych.”

 

Osoby chętne proszone są o zapoznanie z warunkami rekrutacji i udziału w projekcie – szczegóły w „Regulaminie uczestnictwa w projekcie” – załącznik.

Termin składania dokumentów rekrutacyjnych upływa w dniu 30 kwietnia 2015r. Dokumenty należy złożyć osobiście bądź przesłać pocztą tradycyjną na adres: Związek Lubuskich Organizacji Pozarządowych ul. Zacisze 17 65-775 Zielona Góra lub mailem (skan podpisanych dokumentów - oryginałów) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przypadku zgłoszeń przesyłanych pocztą tradycyjną decyduje data wpływu do sekretariatu ZLOP (biura projektu).

Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu: 68 452 7271 – Pani Bernadetta Walaszek.