Gala charytatywna dla dzieci

Witamy serdecznie!

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI NA ICH ŚWIĘTO DO ZDROJOWEGO TEATRU ANIMACJI W JELENIEJ GÓRZE – CIEPLICACH! Wielka Gala Charytatywna „VIP-y dzieciom", odbędzie się 1 czerwca 2015 r. (poniedziałek) o godz. 18:00 w Zdrojowym Teatrze Animacji w Jeleniej Górze-Cieplicach. Koncert "VIP-y dzieciom", ma na celu promocję uzdolnionych wokalnie dzieci i młodzieży. Podczas koncertu wystąpią najmłodsi uczestnicy Akademii Młodych Artystów, Paweł Orłowski - artysta fundacji Bliżej gwiazd" oraz ludzie świata biznesu polityki i kultury. Gwiazdą koncertu będzie AMERYKAŃSKI WOKALISTA NICK SINCKLER Z DJ. Koncert poprowadzi konferansjer - Jan Łuć. Bilety w cenie 15 PLN do nabycia: Jelenia Góra, ul. Jasna 11 II piętro (obok Pasażu Grodzkiego) od poniedziałku do piątku w godz. 15:00 - 18:00. Domofon: Fundacja "Bliżej gwiazd" Rezerwacje biletów pod nr tel.: 536 704 700 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Więcej informacji na stronie internetowej fundacji: www.blizejgwiazd.org Zapraszamy do wspólnej zabawy! Organizatorem i pomysłodawcą koncertu jest Fundacja Wspierania Młodych Artystów i Inicjatyw Kulturalnych "Bliżej Gwiazd".

PlakatWielkaGalaCharytatywnaVIP ydzieciom

Szukasz czegoś?

Pobierz Najnowszą Gazetę w PDF!

Kliknij aby pobrać gazety Tu i Teraz w wersji PDF

 

radiokson

Pozostałe Projekty

Porady i Spotkania

Porady Prawne:

Masz pytanie lub problem, który wymaga porady. Zapraszamy do siedziby KSON. Darmowych porad udzielają;

  • Radca Prawny Bernadetta Baszak
  • Radca Prawny Mateusz Nowak
  • z dziedziny odszkodowań komunikacyjnych - biegły sądowy Jerzy Wojtas

Porady Psychologiczne:

  • Psycholog - Pani Ewa Knychas

 

Asystent Rodziny:

Poradnictwo z zakresu:

  • Problematyki Rodzinnej (problemy materialne, opiekuńczo-wychowawcze),
  • Pomocy Społecznej (świadczenia pieniężne i niepieniężne),

W każdy poniedziałek i czwartek w godzinach: 9.00 - 14.00 - Alicja Mroczkowska.

W sprawie konsultacji prosimy o kontakt z biurem KSON. Telefon 75 75 24 254, Telefon/fax - 75 75 23 183. Email: info@kson.pl

Porady Mediatora:

Kontakt: mediator.jeleniagora@gmail.com lub tel. 75 75 24 254, Telefon/fax - 75 75 23 183. Email: info@kson.pl

Uwaga: Osoby poszukujące pracy!

Uprzejmie informujemy Państwa, że istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych porad psychologa - doradcy zawodowego. W trakcie kilku indywidualnych spotkań zbadamy Pańsywa predyspozycje zawodowe i określimy ścieżkę rozwoju zawodowego, dodatkowo udzielimy informacji o aktualnej sytuacji na rynku pracy (oferty pracy, kursy, szkolenia itp.).

Kontakt: