Angielski i kursy komputerowe za "0" zł

angielskiaaBEZPŁATNE KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO oraz BEZPŁATNE SZKOLENIA KOMPUTEROWE w projekcie „Prosta sprawa - kompetencje to podstawa!"

Jeżeli jesteś... Osobą powyżej 18 r.ż. uczącą się, pracującą lub zamieszkującą obszar woj. dolnośląskiego (w powiatach legnickim, jaworskim, złotoryjskim, wałbrzyskim lub jeleniogórskim) ze szczególnym uwzględnieniem obszarów wiejskich.

I chcesz... W szybkim czasie i komfortowych warunkach uzyskać dodatkowe kwalifikacje zawodowe w zakresie posługiwania się językiem angielskim potwierdzone certyfikatem TEL lub uzyskać kwalifikacje zawodowe z obsługi komputera w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych potwierdzone certyfikatem ECDL PROFILE DIGCOMP 16.

TO ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Zajęcia prowadzone będą w dwóch grupach wiekowych od 18 do 54 lat i powyżej 55 lat, a kursy odbywać się będą w miejscowościach dogodnych dla kursantów. Zapewniamy świetną kadrę, sprzęt oraz materiały do nauki!

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś - liczba miejsc jest ograniczona!

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Nabór trwa do końca czerwca br.

Informacje można uzyskać pod bezpłatną infolinią 800 700 025 w Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych,
osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00 w siedzibie KSON ul. Osiedle Robotnicze 47a w Jeleniej Górze,
bądź mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Rekrutacja, informacje o projekcie: tel. 692 416 823 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Szukasz czegoś?

Pobierz Najnowszą Gazetę w PDF!

Kliknij aby pobrać gazety Tu i Teraz w wersji PDF

Pozostałe Projekty

Porady i Spotkania

Porady Prawne:

Masz pytanie lub problem, który wymaga porady. Zapraszamy do siedziby KSON. Darmowych porad udzielają;

  • Adwokat Bernadetta Baszak
  • Prawnik Mateusz Nowak
  • z dziedziny odszkodowań komunikacyjnych - biegły sądowy Jerzy Wojtas

Porady Psychologiczne:

  • Psycholog - Pani Ewa Knychas

 

Asystent Rodziny:

Poradnictwo z zakresu:

  • Problematyki Rodzinnej (problemy materialne, opiekuńczo-wychowawcze),
  • Pomocy Społecznej (świadczenia pieniężne i niepieniężne),

W każdy poniedziałek i czwartek w godzinach: 9.00 - 14.00 - Alicja Mroczkowska.

W sprawie konsultacji prosimy o kontakt z biurem KSON. Telefon 75 75 24 254, Telefon/fax - 75 75 23 183. Email: info@kson.pl

Porady Mediatora:

Kontakt: mediator.jeleniagora@gmail.com lub tel. 75 75 24 254, Telefon/fax - 75 75 23 183. Email: info@kson.pl

Uwaga: Osoby poszukujące pracy!

Uprzejmie informujemy Państwa, że istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych porad psychologa - doradcy zawodowego. W trakcie kilku indywidualnych spotkań zbadamy Pańsywa predyspozycje zawodowe i określimy ścieżkę rozwoju zawodowego, dodatkowo udzielimy informacji o aktualnej sytuacji na rynku pracy (oferty pracy, kursy, szkolenia itp.).

Kontakt: